LAVATRICE HOOVER DWOT611AHC3 11KG A+++ SMART

Kodi produktit: DWOT611AHC3 Kategoritë: , , Tags , , , ,

Përshkrimi produktit

LAVATRICE HOOVER DWOT611AHC3 11KG A+++ SMART

Lavatrice Hovver Banner

SPECIFIKIME TEKNIKE

 

Kapaciteti larje: 11 kg

Kursimi i energjise: A+++

Motori: Silent Inverter

Numri i rrotullimeve 1600 rpm

Ngjyra: E bardhë

Paneli kontrollit: Elektronik

Dimensionet: 60 cm (gjerësi) x 60 cm (Thellesi) x 85 cm (Lartësi)

Pesha: 72 kg

Teknologjia e panelit LED

Niveli i zhurmës në larje: 51dB

Niveli i zhurmës centrifugë: 80dB

Opsione shtesë: Kontroll programi me anë të teknologjisë HOOVER OneTouch dhe NFC

 

SKEDA TEKNIKE

Lavatrice HOOVER DWOT611AHC3 11kg Skede teknike

Të ngjashme

Show Room 1

GUÇE STORE

Show Room 2

Shopping Cart